Karadağ, eşsiz doğası, temiz ve ferahlatan denizi, tarihi ve kültürel birikimi, mimarisi ile Balkanlarda görülmeye değer ülkelerden biridir. Bu özellikleriyle yılın her döneminde turistlerin yoğun ilgisini çeken Karadağ, diğer ülkelere göre uygun fiyatlarla tatilinizi geçirebileceğiniz bir yer olarak öne çıkıyor. Muhteşem plajları ve eşsiz kumları, tarihi birikimiyle dikkat çeken Kotor ve Budva, eski Türk şehri bölgesiyle öne çıkan ve cami ve saat kuleleriyle öne çıkan başkent Podgorica görülmeye değer yerlerden sadece birkaçı.

 

Karadağ’ın en güzel şehirlerinden biri olan Budva, tatilin keyfini çıkarırken ayna zamanda tarihe de doyacağınız bir şehir olarak öne çıkıyor. Stevi Stefan Kalesi, eşsiz Karadağ manzarası Budva’yı vazgeçilmez kılıyor. Barok mimarinin ender örneklerinin barındığı Kotor ise Unesco Dünya Mirası listesine girmiş özel şehirlerden biridir. Denizi ve taş evleriyle şirin mi şirin bir şehir olan Kotor, bu özellikleriyle görülmeye değer bir yer olarak öne çıkıyor.

 

Castle Troya Danışmanlık olarak Karadağ’ın tarihi ve turistik yerlerini görebilmeniz noktasında doğru tavsiye ve seyahat rotalarıyla planlıyoruz.

İster iş gezisi, ister çocuklarınızla birlikte aile tatili, ister romantik bir haftasonu kaçamağı için her türlü planlamaları yaparak unutulmaz anlar geçirmenizi sağlıyoruz. Konaklama seçenekleri, iklim, turist rotaları ve yerel ipuçları hakkında vereceğimiz bilgiler, konforlu ulaşım ve hizmetlerle hayallerinizdeki tatili yaşatıyoruz.